Alcatel 1T 7 qiymeti
-
Gray79,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2024 | 79,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 99,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 139,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 139,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 149,99 ₼ |
| May 2023 | 149,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 149,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Dark Blue Gray |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.0 inç |
| Resolution | 1024 x 600 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 189.5 mm |
| Eni | 111 mm |
| Qalınlığı | 9.2 mm |
| Çəkisi | 245 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2580 mAh |