Alcatel 3T 10 qiymeti
Rəng seçin:
-
Cream Mint129,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
-
Prime Black219,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Cream Mint | 129,99 ₼ |
| Prime Black | 219,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2024 | 129,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 149,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 199,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 219,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 219,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 239,99 ₼ |
| İyul 2023 | 249,99 ₼ |
| May 2023 | 239,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 239,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Rəng | Cream Mint Midnight Blue Prime Black |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.0 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 260 mm |
| Eni | 156.6 mm |
| Qalınlığı | 9 mm |
| Çəkisi | 440 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4080 mAh |