Alcatel 3T 8 qiymeti
-
32 GBBlack169,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2023 | 169,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 189,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 189,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 209,99 ₼ |
| İyul 2023 | 209,99 ₼ |
| İyun 2023 | 209,99 ₼ |
| May 2023 | 209,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 209,99 ₼ |
| Fevral 2023 | 219,99 ₼ |
| Yanvar 2023 | 219,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.28 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Blue |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 8.0 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 209.5 mm |
| Eni | 125 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 279 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 1 GB 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4080 mAh |