iPad Mini 4 qiymeti
-
16 GB959,00 ₼w-t.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Black Gold Silver Space Gray |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.9 inç |
| Resolution | 1536 x 2048 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 203.2 mm |
| Eni | 134.8 mm |
| Qalınlığı | 6.1 mm |
| Çəkisi | 299 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5124 mAh |