Asus Google Nexus 7 qiymeti
-
irshad.az375,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.1.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2012 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 198.5 mm |
| Eni | 120 mm |
| Qalınlığı | 10.5 mm |
| Çəkisi | 340 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB 16 GB 32 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4325 mAh |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 300 saat |