BQ 1085L Hornet Max Pro qiymeti
Rəng seçin:
-
Black59,99 ₼
-
White59,99 ₼
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| Black | 59,99 ₼ |
| White | 59,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black White |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 1280 x 800 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 243.3 mm |
| Eni | 171.7 mm |
| Qalınlığı | 10 mm |
| Çəkisi | 510 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4700 mAh |