Green Lion G-KID 8 qiymeti
-
169,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 169,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 169,00 ₼ |
| İyul 2025 | 169,00 ₼ |
| May 2025 | 169,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 169,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Pink Blue |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 8.0 inç |
| Ekran tipi | IPS |
| Resolution | 1280 x 800 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 2 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 2 MP |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| Ölçülər |
|---|
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 2 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4000 mAh |