Honor Pad V9 qiymeti
-
256 GB899,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
-
256 GBGray749,99 ₼irshad.azson yenilənmə: bu gün 16:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 719,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 699,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 699,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 749,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 819,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 699,99 ₼ |
| İyul 2025 | 829,00 ₼ |
| İyun 2025 | 699,99 ₼ |
| May 2025 | 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.35 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Violet White Gray |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 11.5 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 2800 x 1840 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 259.1 mm |
| Eni | 176.1 mm |
| Qalınlığı | 6.1 mm |
| Çəkisi | 475 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10100 mAh |