Honor Pad X8a qiymeti
-
64 GB269,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 17:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 269,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 269,99 ₼ |
| Mart 2026 | 229,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 229,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 239,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 229,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 239,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 229,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 349,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 239,99 ₼ |
| İyul 2025 | 269,99 ₼ |
| İyun 2025 | 239,99 ₼ |
| May 2025 | 309,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Space Gray |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 11.0 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1200 x 1920 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 5 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 257 mm |
| Eni | 168.5 mm |
| Qalınlığı | 7.3 mm |
| Çəkisi | 495 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8300 mAh |