Lenovo Tab 2 A10-30 qiymeti
-
w-t.az399,00 ₼
-
Blue399,00 ₼w-t.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Blue White |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 247 mm |
| Eni | 171 mm |
| Qalınlığı | 9 mm |
| Çəkisi | 525 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 7000 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 10 saat |