Lenovo Tab M7 (3rd Gen) qiymeti
-
bakuelectronics.az339,00 ₼
-
irshad.az339,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Iron Grey |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.0 inç |
| Resolution | 600 x 1024 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 176.2 mm |
| Eni | 102.3 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 237 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3750 mAh |