TCL 10 TabMax qiymeti
Rəng seçin:
-
Frost Blue379,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
-
Space grey499,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Frost Blue | 379,99 ₼ |
| Space grey | 499,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 379,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 379,99 ₼ |
| Noyabr 2022 | 419,99 ₼ |
| Oktyabr 2022 | 419,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 419,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Dark Blue Space grey Frost Blue |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.36 inç |
| Resolution | 1200 x 2000 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 247.8 mm |
| Eni | 157.6 mm |
| Qalınlığı | 7.7 mm |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8000 mAh |