TCL Tab 10s qiymeti
-
32 GBGray469,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2023 | 459,99 ₼ |
| Mart 2023 | 469,99 ₼ |
| Dekabr 2022 | 469,99 ₼ |
| Noyabr 2022 | 439,99 ₼ |
| Oktyabr 2022 | 499,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 499,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 499,99 ₼ |
| May 2022 | 499,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Gray Silver |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 1200 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 241 mm |
| Eni | 158.6 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 464 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8000 mAh |