TCL Tab 11 qiymeti
-
128 GBDark Gray349,99 ₼6 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 339,99 ₼ |
| İyul 2025 | 339,99 ₼ |
| İyun 2025 | 339,99 ₼ |
| May 2025 | 339,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 349,99 ₼ |
| Mart 2025 | 349,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 399,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 469,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 549,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 519,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Dark Gray Digital Lavender |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.95 inç |
| Ekran tipi | IPS |
| Resolution | 1200 x 2000 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 8 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 259 mm |
| Eni | 163.6 mm |
| Qalınlığı | 6.9 mm |
| Çəkisi | 462 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8000 mAh |