Mağazalarda qiymətləri
-
2 599,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2024 | 2 599,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 2 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 7 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 11 litr |
| Səs səviyyəsi | 42 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 59.6 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 38.7 kq |