Mağazalarda qiymətləri
-
569,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 569,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 569,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 11.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 48 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 43 kq |