Mağazalarda qiymətləri
-
399,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:32
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 399,99 ₼ |
| Mart 2026 | 349,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 339,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 359,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 339,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 339,99 ₼ |
| İyul 2025 | 339,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 6 dəst |
| Proqramların sayı | 7 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 6.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 49 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 43.8 cm |
| En | 55 cm |
| Dərinlik | 50 cm |
| Çəkisi | 23 kq |