Mağazalarda qiymətləri
-
1 349,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2024 | 1 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 10 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Su sərfiyyatı | 9 litr |
| Səs səviyyəsi | 49 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 45 cm |
| Dərinlik | 60 cm |