Mağazalarda qiymətləri
-
2 249,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 04:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 139,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 139,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 2 139,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 2 249,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 2 139,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 2 139,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 2 139,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 139,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 139,99 ₼ |
| İyul 2025 | 2 139,99 ₼ |
| İyun 2025 | 2 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 15 dəst |
| Proqramların sayı | 9 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 38.4 kq |