Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 329,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 1 329,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 10 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 6.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 43 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 6 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | D Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 82 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 55.5 cm |
| Çəkisi | 35.5 kq |