Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az999,00 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 999,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 10 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9 litr |
| Səs səviyyəsi | 47 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 82 cm |
| En | 44.8 cm |
| Dərinlik | 55.5 cm |
| Çəkisi | 29.6 kq |