Mağazalarda qiymətləri
-
599,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 599,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 549,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Harmony OS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Harmony OS Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Termometr Ürək ritmi monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən GPS Zəngli saat Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2021 |
| Çəkisi | 42.6 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.43 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal, Plastik |
| Korpusun rəngi | Silver |
| Uzunluğu | 45.9 mm |
| Eni | 45.9 mm |
| Qalınlığı | 11 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Dəri |
| Kəmərin rəngi | Brown |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 48 saat |
| Batareya | 455 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |
| RAM | 32 MB |