Mağazalarda qiymətləri
-
549,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Harmony OS 4.0 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | GPS Stress səviyyəsi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Kalendar Addımölçən Zəngli saat |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 48 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.43 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Silver |
| Uzunluğu | 46 mm |
| Eni | 46 mm |
| Qalınlığı | 10.9 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Metal |
| Kəmərin rəngi | Silver |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 0 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 192 saat |
| Batareya | 524 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |