Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az189,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:41
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 189,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | GPS Təcili SOS zəngi Kalkulyator Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Zəngli saat Kalendar Addımölçən |
| Çəkisi | 57.6 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.85 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 46 mm |
| Eni | 48 mm |
| Qalınlığı | 15 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 710 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |