Mağazalarda qiymətləri
-
69,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 21:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 69,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 44,99 ₼ |
| Mart 2026 | 69,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 69,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 69,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 59,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 89,99 ₼ |
| İyul 2025 | 89,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HyperOS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Fitnes qolbaq |
| Funksiyalar | Stress səviyyəsi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2024 |
| Çəkisi | 16.5 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.47 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | TFT |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Düzbucaq |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Bej |
| Uzunluğu | 45.9 mm |
| Eni | 26.9 mm |
| Qalınlığı | 10 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Pink |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 432 saat |
| Batareya | 300 mAh |
| Aparat təchizatı |
|---|