Mağazalarda qiymətləri
-
999,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 399,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 399,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 399,99 ₼ |
| May 2025 | 1 099,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 299,00 ₼ |
| Mart 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 1 299,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 1 099,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 1 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Katalitik |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 9 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 3500 Wt |
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 71 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 59.4 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 56.7 cm |
| Çəkisi | 33.5 kq |