Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az639,99 ₼son yenilənmə: bu gün 04:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 559,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 549,99 ₼ |
| Mart 2026 | 549,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 549,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 639,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 549,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 549,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 549,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 639,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 9 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 65 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 57 cm |