Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az229,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 4 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Tutum | 45 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 34 cm |
| En | 60.5 cm |
| Dərinlik | 47.5 cm |