Mağazalarda qiymətləri
-
3 799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 06:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 3 799,99 ₼ |
| Mart 2026 | 3 799,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 3 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Hidrolitik (Buxarla) |
| İş rejimi sayı | 8 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2900 Wt |
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 85 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 47.7 cm |
| En | 89.3 cm |
| Dərinlik | 53.8 cm |