Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 099,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 14 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Sensorlu |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Cream |
| Tutum | 72 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59 cm |
| En | 59 cm |
| Dərinlik | 55 cm |