Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az479,99 ₼4 ay əvvəl satışda idi
-
519,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2026 | 479,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 449,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 449,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 449,99 ₼ |
| May 2025 | 499,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 519,99 ₼ |
| Mart 2025 | 499,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 499,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 6 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 73 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 56.5 cm |