Alcatel 3L (2021) qiymeti
-
Jewelry Black189,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2024 | 189,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 199,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 269,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 289,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 319,99 ₼ |
| İyun 2023 | 319,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 339,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Jewelry Black Jewelry Blue |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.52 inç |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.6 mm |
| Eni | 75.6 mm |
| Qalınlığı | 8.7 mm |
| Çəkisi | 194 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4000 mAh |