Asus ROG Phone 5s qiymeti
-
512 GBPhantom Black3 099,99 ₼
-
512 GBPhantom Black3 199,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.42 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Storm White Phantom Black |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.78 inç |
| Resolution | 1080 x 2448 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 172.8 mm |
| Eni | 77.3 mm |
| Qalınlığı | 9.9 mm |
| Çəkisi | 238 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB 16 GB 18 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |