Cubot X100 qiymeti
Rəng seçin:
-
Gray519,00 ₼birmarket.az3 ay əvvəl satışda idi
-
Gold519,00 ₼birmarket.az3 ay əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Gray | 519,00 ₼ |
| Gold | 519,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 519,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7025 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | IMG BXM-8-256 |
| Rəng | Gray Gold |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.72 6.88 inç |
| Ekran gövdə faizi | 83.7 % |
| Ekran tipi | IPS |
| Ekran qorunması | Mohs level 6 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1640 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 64 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 171.9 mm |
| Eni | 78.1 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 207 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5100 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |