Huawei Mate 20 Pro qiymeti
-
128 GBEmerald Green1 499,00 ₼4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2022 | 1 499,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Midnight Blue Pink Gold Twilight Emerald Green |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.39 inç |
| Resolution | 1440 x 3120 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 157.8 mm |
| Eni | 72.3 mm |
| Qalınlığı | 8.6 mm |
| Çəkisi | 189 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4200 mAh |