Huawei Mate 20 RS Porsche Design qiymeti
-
256 GBBlack3 599,00 ₼bakuelectronics.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.92 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Red |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.39 inç |
| Resolution | 1440 x 3120 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 157.8 mm |
| Eni | 72.3 mm |
| Qalınlığı | 9.7 mm |
| Çəkisi | 187 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4200 mAh |