Huawei Y9 (2019) qiymeti
Rəng seçin:
-
64 GBSapphire Blue399,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
-
64 GBAurora Purple399,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2022 | 399,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 449,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 449,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Midnight Black Sapphire Blue Aurora Purple |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.5 inç |
| Resolution | 1080 x 2340 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 162.4 mm |
| Eni | 77.1 mm |
| Qalınlığı | 8.1 mm |
| Çəkisi | 173 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4000 mAh |