Infinix Hot 60 Pro+ qiymeti
Rəng seçin:
-
256 GB38,28 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | XOS 15.1 Android 15 |
| Prosessor | Mediatek Helio G200 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Titanium Silver Sleek Black Misty Violet Coral Tides Sonic Yellow Moco Cyber Green |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.78 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.3 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 7i |
| Yenilənmə tezliyi | 144 Hz |
| Resolution | 1224 x 2720 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 4500 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video çəkmə | 2K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164 mm |
| Eni | 75.8 mm |
| Qalınlığı | 6 mm |
| Çəkisi | 155 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5160 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |