INOI 289 qiymeti
-
birmarket.az79,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Prosessorların sayı | 1 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.8 inç |
| Resolution | 320 x 240 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 131 mm |
| Eni | 57.3 mm |
| Qalınlığı | 14.5 mm |
| Çəkisi | 105 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2500 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 12 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 504 saat |