INOI 288 qiymeti
-
Silver129,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:00
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 129,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 234,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 129,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 149,00 ₼ |
| May 2025 | 102,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black Silver |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.0 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 115 mm |
| Eni | 49 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 168 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| RAM | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 355 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 6 saat |