Itel IT2173 qiymeti
Rəng seçin:
-
Black60,00 ₼birmarket.az
-
Blue60,00 ₼birmarket.az
| Nağd | |
|---|---|
| Black | 60,00 ₼ |
| Blue | 60,00 ₼ |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 312 MHz |
| Prosessorların sayı | 1 |
| Rəng | Black Deep Blue Blue |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 118.9 mm |
| Eni | 50.4 mm |
| Qalınlığı | 14.3 mm |
| Çəkisi | 72.5 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| RAM | 4 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1000 mAh |