F+ B170 qiymeti
-
birmarket.az79,00 ₼son yenilənmə: bu gün 17:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 65,00 ₼ |
| Mart 2026 | 62,50 ₼ |
| Fevral 2026 | 50,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 35,64 ₼ |
| Dekabr 2025 | 35,79 ₼ |
| Noyabr 2025 | 35,93 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 36,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 36,00 ₼ |
| İyun 2025 | 35,00 ₼ |
| May 2025 | 32,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 208 MHz |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.7 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 114 mm |
| Eni | 50.9 mm |
| Qalınlığı | 14.2 mm |
| Çəkisi | 89 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1700 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 7 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 330 saat |