F+ F257 qiymeti
-
birmarket.az59,00 ₼son yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 59,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 54,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 50,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 37,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 35,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 35,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 37,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 38,00 ₼ |
| İyul 2025 | 36,00 ₼ |
| İyun 2025 | 34,00 ₼ |
| May 2025 | 42,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 44,00 ₼ |
| Mart 2025 | 39,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 208 MHz |
| Prosessorların sayı | 1 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.4 inç |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 126.5 mm |
| Eni | 53.5 mm |
| Qalınlığı | 12.8 mm |
| Çəkisi | 85 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1000 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 4 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 200 saat |