Micromax Bolt Mega Q397 qiymeti
-
Gray179,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Gold Gray |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 155.4 mm |
| Eni | 77.8 mm |
| Qalınlığı | 9 mm |
| Çəkisi | 174 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB 16 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2650 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 12 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 310 saat |