Oppo A55 4G qiymeti
-
128 GBStarry Black189,99 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | ColorOS 11.1 Android 11 |
| Prosessor | Mediatek MT6765G Helio G35 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Rəng | Green Rainbow Blue Starry Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IPX4 |
| Suya davamlılıq | su sıçramasına qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | toz qorunması barədə məlumat yoxdur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.51 inç |
| Ekran gövdə faizi | 82.6 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 550 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.6 mm |
| Eni | 75.7 mm |
| Qalınlığı | 8.4 mm |
| Çəkisi | 193 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |