Realme GT Neo2 qiymeti
-
256 GBNeo Blue1 199,99 ₼
-
256 GBNeo Blue1 349,00 ₼bakuelectronics.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.42 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Neo Green Neo Blue Neo Black |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.62 inç |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 162.9 mm |
| Eni | 75.8 mm |
| Qalınlığı | 9 mm |
| Çəkisi | 199.8 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |