Samsung Galaxy A7 (2016) qiymeti
Rəng seçin:
-
Black749,00 ₼
-
899,00 ₼
-
Gold899,00 ₼
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| Black | 749,00 ₼ |
| Gold | 899,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android OS, v5.1.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Gold Pink White |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151.5 mm |
| Eni | 74.1 mm |
| Qalınlığı | 7.3 mm |
| Çəkisi | 172 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3300 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 17 saat |