Samsung Galaxy S20 Ultra qiymeti
-
128 GBWhite60,67 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 One UI 5 |
| Prosessor | Exynos 990 Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.84 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G77 MP11 Adreno 650 |
| Rəng | White Cosmic Black Cosmic Grey |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.9 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.9 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 6 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1440 x 3200 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1400 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 108 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 40 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 24 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 166.9 mm |
| Eni | 76 mm |
| Qalınlığı | 8.8 mm |
| Çəkisi | 220 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |