Sony Xperia XZ Premium qiymeti
-
Deepsea Black1 099,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 7.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.45 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Bronze Pink Deepsea Black Luminous Chrome Rosso |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.46 inç |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 156 mm |
| Eni | 77 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 195 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3230 mAh |