Sony Xperia XZ qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
Rəng seçin:
-
32 GBMineral Black779,00 ₼w-t.az
-
64 GBPlatinum829,00 ₼irshad.az
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| 32 GB | 779,00 ₼ |
| 64 GB | 829,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.15 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Deep Pink Forest Blue Mineral Black Platinum |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.2 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 146 mm |
| Eni | 72 mm |
| Qalınlığı | 8.1 mm |
| Çəkisi | 161 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2900 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 17.5 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 610 saat |